rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-15 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.86
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia nie graja topowe europejskie kluby, ale jest kilka ciekawych spotkan w tych słabszych europejskich krajach. Ja na dzisiaj wybieram typ z naszego kraju a konkretnie Lotto Ekstraklasy. Dzisiaj czekaja nas wielkie emocje, bowiem odbęda sie spotkania 36 kolejki w grupie mistrzowskiej. Na własnym terenie w jednym ze spotkan Pogon Szczecin zagra z Piastem Gliwice. Spotkanie to może byc bardzo istotne w kontekscie mistrzostwa, bowiem ewentualna wygrana ekipy trenera Fornalika sprawi, że Piast bedzie miał tytuł na wyciągnięcie ręki. Na wiosne drużyna gra kapitalnie w piłke a w rundzie finałowej wygrała wsystkie spotkania, zdobywajac aż 15 punktów. Na pewno dzisiaj zespół od poczatku ruszy do ataku by jak najszybciej zdobyc tutaj bramke i ustawic sobie to spotkanie. Mysle, że osłabiona Pogon może miec tutaj problemy z ugraniem dobrego wyniku. Wydaje mi sie, że przy tak wystawionych kursach trzeba dzisiaj tutaj szukac zwycięstwa gości, którzy sa w niesamowitym gazie i na pewno zostawia na boisku w tym meczu dużo zdrowia. Kurs na wygraną Piasta bardzo dobry wiec poszukam jego zwycięstwa.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl