rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-21 21:00
Typ:
over 3.5
Kurs:
1.84
Bukmacher:
84 EURO
0
0
oceń analizę

PSG zdobyło dzisiaj mistrzostwo bez rozgrywania meczu jednak było to pewne już od dłuższego czasu.Nie było w tym sezonie drużyny która mogła by rywalizować z nimi na równi.Kiedyś taką drużyną było Monaco ale po sprzedaży swoich największych gwiazd ta drużyna się posypała co pokazuje tabela.Mnóstwo zawirowań wokół tej drużyny sprawiło że ten zespół broni się przed spadkiem.Dzisiaj będzie ciężko o zdobyciu choćby punktu po PSG mimo że nie wygrali ostatnich trzech spotkań to jednak dzisiaj powinni dość pewnie wygrać i cieszyć się z kolejnego tytułu.Przekroczenie lini 3,5 gola w meczu będzie możliwe w dużej mierze kiedy Monaco strzeli gola co w moim odczuciu jest całkiem możliwe.Kluczowa będzie pierwsza połowa która powinna pokazać czy będzie dzisiaj sporo goli.Według mnie do przerwy powinno paść dwa gole a reszta w drugiej choć jest to bardziej strzelanie niż jakaś statystyka.W ostatnich meczach PSG nie miało problemów na własnym boisku z Monaco i dzisiaj będzie podobnie.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl