rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10371 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-22 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.65
Bukmacher:
265 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziełek będą kontynuowane spotkania w kilku europejskich ligach. Grają między innymi drużyny na naszym krajowym podówrku. Dzisiaj w hiszpanskiej La liga w ostatnim meczu kolejki zaplanowanej na weekend na ANoeta Real Sociedad zagra z Gironą. Mecz ten zapowiada sie nam bardzo interesująco i sądze, że bedziemy świadkami dobrego widowiska. Real Sociedad w ostatnich sezonach nie zachwyca i przestał sie liczyc w walce o lokaty gwarantujace europejskie puchary. Teraz pewnie znów bedzie ciężko bo fundusze przeznaczono na budowe nowego stadionu zamiast na sprowadzenie nowych zawodników. Girona natomiast jest bardzo niewygodną drużyną która potrafi w każdym ze spotkan postawic sie rywalowi. Goście urywają punkty nawet najlepszym wiec tutaj z pewnoscia są w stanie ugrac 3 oczka. Polecam po tym kursie zagrac na podział punktów. Girona łatwo sie tutaj nie podda i na pewno będzie walczyc o każdy metr boiska. Real Sociedad natomiast ma problemy z regularnym wygrywaniem wiec z tak niewygodnym rywalem może mieć kłopoty.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl