rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
under 3.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

Jednym z dwóch dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów jest spotkanie AS Romy i Szachtara Donieck . W pierwszym meczu na Ukrainie gospodarze tamtego spotkania wygrali w stosunku 2:1 . Dziś z pewnością będzie ciężko drużynie Szachtara wygrać , bo Roma u siebie spisuje się bardzo dobrze i jest groźna nawet dla najlepszych drużyn na świecie . Moim typem na to spotkanie jest poniżej 3,5 bramek . W bezpośrednich 4 ostatnich spotkaniach tylko raz ta linia została przekroczona . W ostatnich 5 spotkaniach AS Romy licząc wszystkie rozgrywki również tylko raz ta linia została przekroczona , natomiast 4 razy liczba bramek wynosiła 3 lub mniej . Drużyna Szachtara w 5 ostatnich spotkaniach odniosła 5 zwycięstw , 2x po 3:0 , 2x po 5:0 i raz 2:1 . Jak widać dwukrotnie została linia 3,5 bramek przekroczona , ale to były spotkania ligowe z mało wymagającymi rywalami . Dziś każda z drużyn zagra asekuracyjnie . Jeśli Roma pozwoli sobie na stratę bramki , ich szanse znacznie zmaleją . Szachtar jest na uprzywilejowanej pozycji . Mają zwycięstwo w pierwszym meczu , więc również nie będą chcieli się zbytnio otworzyć . Osobiście chciałbym , by Roma wygrała 1:0 i awansowała dalej . Lubię włoską drużynę , życzę im jak najlepiej ale Szachtar jest bardzo solidną europejską drużyną i na pewno będzie to ciekawe widowisko trudne dla Rzymian, mam nadzieję że z jak najmniejszą ilością bramek ;)

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl