rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
1
Kurs:
1.61
Bukmacher:
31 EURO
0
0
oceń analizę

drugi rewanżowy pojedynek 1/8 finału Ligi Mistrzów zostanie rozegrany pomiędzy zespołami AS Romy i Szachtara Donieck, po pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Charkowie przewagę mają gracze Szachtara, którzy wygrali 2:1, na rewanż w Rzymie gospodarze muszą się bardzo zmobilizować aby nie zakończyć rozgrywek na tym poziomie, rozgrywki ligowe też nie są w tym sezonie bardzo udane dla graczy Romy, którzy zajmują aktualnie 3 miejsce i raczej nie mają szans na wyższą lokatę, gdyż do 2 zespołu Napoli tracą już 14 punktów, goście natomiast zajmują pierwsze miejsce w lidze ukraińskiej z dorobkiem 54 punktów i przewagą 6 punktów nad Dynamem Kijów, mecze bezpośrednie tych zespołów to ostatnio spora przewaga zespołu Szachtara Donieck, który na 5 meczy wygrał 4 razy i raz przegrał, mimo tego dzisiaj faworytem powinni być gospodarze, którym do awansu potrzeba wygranej 1:0, mój typ to 1 wygrana zespołu AS Roma

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl