rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-13 20:45
Typ:
X
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowy pojedynek 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Doniecku na Donbass Arenie gospodarze, którzy w tym sezonie Ligi Mistrzów potrafili pokonać SSC Napoli, Manchester City czy Feyenoord Rotterdam, pokonali AS Romę 2:1. Teraz stoją przed szansą awansu do ćwierćfinału tych prestiżowych rozgrywek. To Roma uważana jest jako faworyt, ale to Szachtar ma zaliczkę po pierwszym meczu, Szachtar nigdy nie przegrał meczu z AS Romą, więc teoretycznie są w lepszej sytuacji przed tym meczem. Roma oczywiście jest w formie, potrafiła pokonać Napoli na ich boisku, co do tej pory niewielu drużynom się udawało. W Lidze Mistrzów nad obiema drużynami ciążą pewne klątwy. Roma nie awansowała dalej do ćwierćfinału od 10 lat, do tego ma stratę gola, a Szachtar w ostatnich 7 meczach doznał 6 porażek i w dodatku w 6 ostatnich delegacjach nie potrafili zdobyć bramki. Podczas ostatnich dziewięciu wizyt na włoskiej ziemi, piłkarze Szachtara zanotowali bilans 2 remisów i 7 porażek, odnosząc jedno zwycięstwo nad AS Romą (3:2) podczas 1/8 finału LM w sezonie 2010/11. Szachtar wygrywał ostatnie 4 pojedynki z Romą we wszystkich rozgrywkach, jednak to Roma potrzebuje wygrać dzisiejszy mecz. Podejrzewam meczu słabego, mimo wszystko nie będzie tu wymiany ciosów, a jeżeli Szachtar jako pierwszy strzeli gola, myślę, że Roma nie będzie potrafiła już odwrócić losów awansu i stać ją będzie maksimum na 1 gola. Remis Szachtar będzie brał w ciemno, bo to wynik dający awans i raczej oni o taki wynik będą walczyć, o jak najdłużej utrzymujący się bezbramkowy remis. Jednak gole, w moim przypadku, remisu, mile widziane z obu stron.

Autor analizy:ola5943
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl