rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-18 18:30
Typ:
2
Kurs:
2.12
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

drugi pojedynek dzisiejszego dnia Mistrzostw Europy U21 to spotkanie pomiędzy reprezentacjami Rumunii i Chorwacji, oba zespoły zakończyły rozgrywki eliminacyjne na pierwszym miejscu w swojej grupie, Rumuni zgromadzili 24 punkty zdobyte za 7 zwycięstw i 3 remisy, w pokonanym polu pozostawili niespodziewanie Portugalię, oraz Bośnię Hercegowinę czy Walie, natomiast Chorwaci na swoim kącie zgromadzili 25 punktów notując 8 zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę, pokonali w grupie Grecję, Czechy, Białoruś, Chorwaci rozegrali wiecej meczy sparingowych przed mistrzostwami, w których zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i jedną porażkę, natomiast Rumuni zagrali 3 spotkania i zaliczyli zwycięstwo, remis i porażkę, będzie to pierwsze spotkanie bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami w tej kategorii wiekowej, bukmacherzy wskazują Chorwatów jako faworytów tego spotkania i również mój typ to 2 wygrana zespołu z Bałkanów,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl