rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-18 18:30
Typ:
2
Kurs:
2.12
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Oferta na piłke nożna w ostatnich tygodniach jest bardzo słaba, ale trzeba szukac kolejnych typów by wyrobic normę. Dzisiaj wieczorem zostana rozegrane kolejne spotkania fazy grupowej na Mistrzostwach Europy do lat 21. O godzinie 18:30 czeka nas konfrontacja pomiędzy drużynami Rumunii a Chorwacji. Oba zespoły w tej grupie beda miały trudne zadanie, bowiem oprócz nich mamy tutaj jeszcze Anglię i Francje. Do awansu beda z pewnoscia potrzebne co najmniej 2 wygrane wiec dzisiaj na pewno zarówno Rumunia jak i Chorwacja licza tutaj na pełna pule. Moim zdaniem nieco silniejszym składem dysponuja goscie, którzy posiadaja bardzo mocne młodzieżowe reprezentacje. Chorwacja ma wielu zdolnych zawodników i dzisiaj na pewno od pierwszych minut bedzie strona przewazająca. Rumunia dobrze grała w eliminacjach, ale tutaj w tej grupie może moim zdaniem nawt nie ugrac punktów. Ja dzisiaj w tej konfrontacji poszukam zakładu na triumf Chorwacji. Po tym kursie na pewno warto zagrac na te druzyne.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl