rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10408 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-14 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.68
Bukmacher:
68 EURO
0
0
oceń analizę

W pierwszym spotkaniu rozgrywane kilka dni temu, padł remis 2-2 i była wg mnie to niespodzianka, bo Sevilla była faworytem tego spotkania grając u siebie, a tu remis i niepewna sytuacja. Slavia grając u siebie w dalszym ciągu nie nie jest faworytem, nawet wywożąc cenny remis z trudnego Hiszpańskiego terenu. Dzisiejsze spotkanie na pewno będzie emocjonujące, ponieważ Sevilla nie może zagrać na remis 1-1 czy 0-0 i to właśnie powód do tego aby grać over 2,5. Jak w każdym meczu jaki gram na over 2,5 gola bardzo liczę na BTS i tu również jak tak samo. Jest szansa na to, że typ wejdzie, ponieważ Czesi grają naprawdę dobry futbol, jak w lidze ( gdzie są na pierwszym miejscu mając już 6 oczek przewagi nad Pilznem) tak i w europejskich pucharach gra dobrą piłkę, mówi o tym awans do rundy pucharowej, jak i poprzedni mecz w Hiszpanii gdzie wywieźli remis. jednak w tym meczu myślę, że Sevilla wywiąże się ze swojego obowiązku i pewnie awansuje,m wygrywając to spotkanie 2-1 lub 3-1.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl