rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10408 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-14 21:00
Typ:
1
Kurs:
3.50
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Europy.Na Synot Tip Arena Slavia zmierzy się z rekordzistą pod względem zdobytych Pucharów Uefa/Ligi Europy - Sevillą.Niezwykle interesujący kurs jest na gospodarzy i na nich postawię.Dlaczego? Ta druzyna jest niestety przez wielu niedoceniana a jak dla mnie jest to bardzo silna drużyna,tydzien temu pisałem analize o spokojnym overze w pierwszym meczu i tak było,podkreslałem tam,że Slavia ma kapitalne kontry i,że stać ich w Sevilli na 1/2 bramki i tak też się stało.Pierwszy wynik meczu był dla nich rewelacyjny,bo remis na 2-2 w Sevilli mało kto wyciąga.A więc dziś gospodarzom wystarczy 0-0 czy też 1-1 żeby awansowac,lub oczywiscie wygrany mecz.No i własnie od początku meczu to Sevilla powinna w teorii przejąć inicjatywe,bo wynik był niekorzystny,a Slavia będzie mogła robić to co uwielbia,czyli znakomitą kontrę a jeszcze jak dodamy do tego,że Sevilla od lat to zupełnie inna druzyna niż u siebie i w defensywie są fatalni to wyczuwam tutaj,że gospodarze mecz wygrają.Sevilla potrafi przegrać na wyjezdzie z Huescą z Villareal czy Celtą,czyli druzynami broniącymi się przed spadkiem.Grzech nie spróbować na Slavię,polecam dla odwazniejszych.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl