rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-26 20:30
Typ:
2
Kurs:
1.60
Bukmacher:
60 EURO
0
0
oceń analizę

ostatnia 38 kolejka włoskiej Serie A to między innymi spotkanie pomiędzy zespołami SPAL i AC Milan, dla drużyny gości to ostatnia szansa na wywalczenie miejsca w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, muszą jednak wygrać ten pojedynek i liczyć że któraś z drużyn przed nimi, Inter Mediolan lub Atalanta Bergamo straci dzisiaj punkty, pozwoli to zespołowi AC Milan na zajęcie 4 miejsca premiowanego udziałem w Lidze Mistrzów, po 37 kolejkach gospodarze zajmują bezpieczne 12 miejsce z dorobkiem 42 punktów zdobytych za 11 zwycięstw i 9 remisów, po zapewnieniu sobie bezpiecznej pozycji gracze SPAL grają ostatnio słabiej ponieśli porażki w ostatnich 2 meczach, natomiast Milan goni cały czas czołówkę i w 3 ostatnich meczach zanotowali 3 zwycięstwa, choć wcześniej stracili niepotrzebnie kilka punktów co teraz może spowodować brak miejsca w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, mój typ to 2 wygrana zespołu gości,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl