rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-16 20:30
Typ:
1
Kurs:
2.05
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zapraszam na włoską Serie A i mecz Torino vs Bologna. Gospodarze złapali wiatr w żagle i obecnie plasują się na 6 pozycji w lidze z dorobkiem 44 punktów po 27 kolejkach. Na własnym obiekcie rozegrali 13 spotkań, w których odnieśli 8 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Bilans bramkowy tych meczy to 19 goli strzelonych i 11 straconych. Przyjezdni to 18 zespół włoskiej ligi z ugranymi 21 punktami. Na wyjazdach piłkarze Bolonii 1 raz odnieśli zwycięstwo, 5 razy remisowali i przegrali 8 krotnie. Bilans bramkowy tych spotkań to 12 goli strzelonych i 23 stracone. Drużyna z Turynu ma serię 7 spotkań bez porażki a także 4 ostanie mecze u siebie kończyły się zwycięstwami. Pokazuje to, że są w bardzo dobrej formie i jeśli ją podtrzymają mogą namieszać w lidze i zająć miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Goście skupiają się na utrzymaniu w lidze. W tym sezonie sprawili niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Interem ale nie spodziewam się aby powtórzyli ten wyczyn. Podsumowując jeśli nie wydarzy się nic niewytłumaczalnego piłkarze Torino wygrają ten mecz.

Autor analizy:ASRadek22
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl