rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-02-11 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.01
Bukmacher:
201 EURO
0
0
oceń analizę

W poniedziełek oferta na piłke nożna nie jest specjalnie bogata, ale zostanie rozegranych kilka spotkan w zachodnich ligach. Ja wybierał coś z południa Europy a konkretnie spotkanie z 2 poziomu rozgrywkowego we Włoszech. Tam o godzinie 21:00 w Serie B na własnym terenie Venezia zagra z ekipą beniaminka Lecce. Starcie to zapowiada sie nam ciekawie i myśle, że oba zespoły powalcza tutaj o komplet 3 punktów. Venezia w tym sezonie radzi sobie bardzo przecietnie co przekłada sie na miejsce w środku ligowej stawki. Drużyna zdecydowanie lepiej gra na własnym terenie wiec kibice licza z pewnoscia na jakas zdobycz punktowa. Zespół gości natomiast jest jedna z rewelacji sezonu, bowiem nikt nie spodziewał sie, że po uzyskaniu awansu do Serie B, Lecce bedzie sie biło juz w pierwszym sezonie o awans do Serie A. Mysle, że dzisiaj czeka nas tutaj zaciete spotkanie w którym ostatecznie dojdzie do podziału punktów. Kursy na remis sa standardowe, ale w tej lidze pada ich bardzo dużo wiec taki wynik jest tutaj bardzo prawdopodobnym scenariuszem.

Autor analizy:El-Pistolero
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl