rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-15 21:00
Typ:
2
Kurs:
2.37
Bukmacher:
137 EURO
0
0
oceń analizę

powoli kończą się szanse dla Arsenalu Londyn na grę w kolejnej edycji europejskich pucharów, ich miejsce w ligowej tabeli pokazuje że poniedziałkowy mecz może mieć znowu wielkie znaczenie a porażka w nim spowoduje że dalej będą się oddalać od ligowej czołówki, a szansa dogonienia Chelsea na 4 miejscu jest ogromna gdyż grają oni w tej kolejce z Liverpoolem i porażka będzie wkalkulowana w bilans, Arsenal zaś zmierzy sie na wyjeździe z zespołem Watfordu, który z dorobkiem 46 punktów zdobytych za 13 zwycięstw i 7 remisów zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli i utrzymanie ma już pewne, na pewno pozytywnym bodźcem dla graczy Arsenalu będzie czwartkowa wygrana 2:0 w Lidze Europy nad SSC Napoli, która pozwala myśleć o półfinale tych rozgrywek, ale gracze z Londynu muszą się w tym tygodniu zmobilizować aby nie zaprzepaścić szansy na obu frontach, mój typ to 2 wygrana gości, zespołu Arsenalu Londyn,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl