rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-15 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.57
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz bardzo ciekawy, ponieważ obie ekipy są ofensywne i lubią radosny futbol. Gospodarze znajdują się na 10 pozycji, ale mają jeden mecz zaległy od pozostałych ekip. Mają tyle samo strzelonych goli co straconych w tym sezonie czyli 47:47 na 32 mecze, co pokazuje, że lubią mecze owocne w bramki. Goście znajdują się na pozycji 6, ale mają jeden mecz zaległy od drużyny, która zajmuje miejsce 3, gdzie jest zapewniony występ w LM. Arsenal ma strzelonych 65 bramek a straconych 40 na 32 mecze, strzelają średnio 2 bramki na mecz! A tracą też co najmniej jedną w meczu. Arsenal nie gra zbyt dobrze na wyjazdach w tym sezonie, co na pewno im nie pomoże w celu zajęcia dobrego miejsca w tabeli na które na pewno czekają. Więc tym bardziej będą musieli się postarać, żeby wywieźć stamtąd trzy punkty. Watford na własnym stadionie ma ostatnio bardzo dobre mecze owocne w bramki. Goście będą na pewno bardzo się starać o punkty, gospodarze też łatwo meczu nie odpuszczą, żeby zadowolić swoich kibiców w takim meczu gdzie przeciwnikiem jest Arsenal. Mecz według mnie bardzo ofensywny i over powinien pokryć się łatwo.

Autor analizy:czarny135
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl