rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-03-12 20:30
Typ:
2
Kurs:
3.75
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Najwyższy czas na kolejny mecz z serii mission impossible dla Kolonii. Skazywana Kolonia na spadek po dramatycznej 1 rundzie rozgrywek nie wierzyła w jakikolwiek sens walki o utrzymanie. Realia okazały się dość intrygujące. Koeln było w stanie wygrać z Wolfsburgiem, HSV, Monchengladbach czy ostatnio z RB Lipsk. Problem polega na tym, że zespół zmotywowany w ofensywie strzelający sporo goli ma fatalną obronę wołającą o pomstę do nieba. Na własne życzenie bo kolejnym jak wspomniałem fatalnym meczu w obronie Kolonia przegrała z Stuttgartem. Werder też nie może być pewny utrzymania jednak historia gier na włąsnym terenie napawa optymizmem. Ciekawe, że zespół mający tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową nie przegrał w lidze od października poprzedniego roku. Bardzo ofensywny futbol prezentowany przez gości powinien przynieść sporo goli na co liczę. Myślę, ze dość realnym jest wygrana Koloni, która walczy jak o tlen.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl