rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10408 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-17 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.19
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz rozpoczynający piłkarską sobotę w 26ej kolejce ekstraklasy. Zagłębie to taka bardzo niepozorna drużyna w naszej lidze. Poprzedni rok zamykało w dolnej połówce tabeli, a i obecnie jest dopiero 8me z 36 punktami. Patrząc jednak na to co wyprawia w tym roku, wyłania nam się zespół, który wygrał 4 z 5 meczów (ma bilans najlepszy razem z Piastem ) i to nie z byle kim, bo m.in. Lechią u siebie i Lechem oraz Pogonią na wyjazdach. W tej chwili miedziowi wyglądają na ligowy top. Arkowcy z drugiej strony tragedia. W tym roku przegrali wszystkie z 5 meczów. Ogólne ostatnie zwycięstwo odnieśli w listopadzie u siebie, a od tego czasu 8 porażek i 2 remisy. Tak naprawdę wyniki gdynian są nieco gorsze od tego co prezentują na boisku, ale jednak ewidentnie coś jest nie tak z ich przygotowaniem skoro ostatecznie wszystko przegrywają. Jesienią Zagłębie uległo w Gdyni 1:3. Myślę że przy obecnej dyspozycji obu drużyn, lubinianie mają świetną okazję do skutecznego rewanżu.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl