rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-07-23 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.48
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na zakonczenie pierwszej kolejki Ekstraklasy w Polsce mamy mecz derbowy slaskich druzyn,Zaglebia Sosnowiec i Piasta Gliwice.Jest to bardzo ciekawe spotkanie bo Piast Gliwice w poprzednim sezonie ledwo sie wybronil przed spadkiem,natomiast Zaglebie Sosnowiec po dluzszej nieobecnosci awansowalo do Ekstraklasy.Pierwsza kolejka wiec jest trudno wytypowac wynik,podczas przerwy miedzy sezonami z cala pewnoscia w zespolach nastapily zmiany,wzmocnienia.W meczach kontrolnych,kazda z druzyn rozegrala piec,lepiej prezentowala sie ta z Sosnowca.Dwa spotkania wygrane,dwa zremisowane i jedna porazka.Piast Gliwice przegral trzy mecze,jeden zremisowal i jeden wygral.Jesli chodzi o przeciwnikow w tych spotkaniach to wydaje mi sie,ze Zaglebie mialo silniejszych,jest wiec dobrze przygotowane do sezonu,chyba lepiej od dzisiejszego rywala.We wczesniejszych sezonach,druzyny spotykaly sie juz niejednokrotnie,Zaglebie Sosnowiec grajac u siebie ma bilans dodatni,minimalnie wygrywajac.Sadze,ze dzisiaj wygra tez minimalnie.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl