rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10322 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Dynamo Kijów - Lazio
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Europejska
15-03-2018 19:00
X
3.52
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
3.35
X
3.52
2
2.05
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
21%
X
47%
2
32%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Dynamo Kijów
Typy na Remis
Typy na Lazio
Dynamo Kijów - Lazio (under 0.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 0.5)
 • Kurs: 1.03
 • Brak typów
Dynamo Kijów - Lazio (under 1.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 1.5)
 • Kurs: 4.09
 • landek ( Strata: -200 EURO)
 • Kurs: 1.21
 • Brak typów
Dynamo Kijów - Lazio (under 2.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 2.5)
Dynamo Kijów - Lazio (under 3.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 3.5)
 • Kurs: 1.44
 • Brak typów
 • Kurs: 2.66
 • sylvwio ( Strata: -200 EURO)
Dynamo Kijów - Lazio (under 4.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 4.5)
 • Kurs: 4.74
 • Brak typów
Dynamo Kijów - Lazio (under 5.5)
Dynamo Kijów - Lazio (over 5.5)
 • Kurs: 1.05
 • Brak typów
 • Kurs: 8.29
 • Brak typów
Analizy bukmacherskie
15-03-2018 19:00
Typ:
1
Kurs:
3.42
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

rewanżowy pojedynek 1/8 finału Ligi Europy rozegrany zostanie pomiędzy zespołami Dynama Kijów i SSC Lazio Rzym, w pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Rzymie padł wynik remisowy 2:2 i sprawa awansu rozstrzygnie się dopiero w rewanżu na stadionie w Kijowie, ostatnie mecze obu zespołów to dość słabe wyniki z obu stron, gospodarze poza remisem z Lazio 2 razy wygrali w lidze, raz przegrali mecz ligowy i raz zremisowali we wcześniejszej rundzie Ligi Europy, natomiast goście wygrali jeden mecz, ponieśli jedną porażkę i zanotowali trzy remisy, bilans bramkowy tych meczów to dla zespołu Dynama 7 strzelonych bramek i 7 straconych goli, natomiast zespół Lazio zanotował również 7 strzelonych bramek i 5 straconych goli, na bilans meczy bezpośrednich tych drużyn składają się 3 mecze gdzie dwa razy wygrywali goście z Rzymu choć było to w 1999 roku i zanotowany ostatnio remis, mimo wskazań na faworyta w postaci zespołu Lazio uważam że w tym meczu może być niespodzianka i wygrają gospodarze Dynamo Kijów

Autor analizy:marcinmax
15-03-2018 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.75
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowy pojedynek w którym ciężko wskazać faworyta.W pierwszym meczu padł remis 2-2 co stawia Dynamo w bardzo dobrej sytuacji.To Lazio dzisiaj będzie musiało być aktywniejsze w ataku i będą robić wszystko żeby dzisiaj wygrać.Szanse mają ale trzeba poprawić pare elementów które zawiodły w pierwszym spotkaniu.Spodziewam się w tym meczu wiele goli głownie za sprawą gospodarzy którzy jak do tej pory mają bardzo dobry overowy bilans w roli gospodarza.Nie licząc poprzedniej rundy gdzie mierzyli się z AEK to tych goli sporo strzelali i również wiele tracili.Kurs na zdarzenie powyżej 2,5 gola również nie jest zły a że jest to runda rewanżowa i w zależności jak się ten mecz potoczy to raczej będzie to otwarte spotkanie z wieloma okazjami pod obiema bramkami.Nie jestem w stanie przewidzieć jaka będzie skuteczność ale jeżeli piłkarze zachowają taką jak w pierwszym meczu powinno być dobrze i ta linia zostanie przekroczona.

Autor analizy:grabektyper
15-03-2018 19:00
Typ:
1
Kurs:
3.22
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rewanżowy pojedynek 1/8 finału Ligi Europejskiej. Na stadionie w Rzymie padł remis po bardzo ciekawym spotkaniu. Teraz obie drużyny jadą na Ukrainę. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Lazio, ja jednak wybieram Dynamo, które skoro potrafiło nie przegrać w Rzymie, a u siebie gra bardzo dobrze, to liczę na to, że pokonają włoską ekipę, która myślę, że skupi się na lidze, tam rzucając wszystkie siły, by wywalczyć awans do Ligi Mistrzów, bo tutaj to zadanie ekstremalnie trudne, a w lidze idzie im całkiem dobrze. Dynamo u siebie od 9 ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach nie przegrało. Mimo, że bilans gier z włoskimi drużynami u siebie w ostatnich 11 pojedynkach nie jest imponujący (1-3-7), to Lazio nie błyszczy formą, co pokazało w ostatnim meczu ligowym (remis z Cagliari 2-2). Warto dodać, że bieżącym sezonie ligowym, piłkarze Dynama Kijów strzelają średnio 2.42 gola w meczach rozgrywanych przed własną publicznością, co może bardzo pomóc w awansie do ćwierćfinału.

Autor analizy:ola5943
15-03-2018 19:00
Typ:
1
Kurs:
3.16
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dynamo po chyba jednak sensacyjnym remisie w Rzymie będzie miał spore szanse na odniesienie zwycięstwa w postaci awansu do kolejnej rundy. Problemem Lazio jest niewytłumaczalny brak skuteczności w meczach wyjazdowych. Dodać tutaj wręcz trzeba, że ilości bramek są niemal zawsze powyżej 2 a same rezultaty to jednak masa niekorzystnych wyników. Problem Lazio polega na tym, że w spotkaniu na własnym terenie nie udało się wygrać chociaż było ku temu naprawdę blisko. Mecz był mocno wyrównany pomimo, że Lazio u siebie zawsze wszystkich zaskakuje i gra wręcz fenomenalnie jeśli chodzi o jakość. W ostatni weekend Dynamo wygrało u siebie 1-0 , a Lazio wywalczyło tylko remis 2-2 z Cagliari. Inna sprawa, że Immobile strzelił gola w 95 minucie, a 1 gol dla Lazio to bramka samobójcza. Dodatkowo być może nie zagra gwiazda Lazio jesli chodzi o formację defensywną Caseres, a na pewno nie zobaczymy Milinkovicia Savicia, który nie został nawet powołany na mecz.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl