rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Urał Jekaterynburg - FK Ufa
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Liga Rosyjska
13-07-2019 15:30
?
?
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.08
X
2.87
2
3.70
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
48%
X
48%
2
4%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Urał Jekaterynburg
Typy na Remis
Typy na FK Ufa
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 0.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 0.5)
 • Kurs: 5.50
 • Brak typów
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 1.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 1.5)
 • Kurs: 2.30
 • Dziadyga ( Strata: -200 EURO)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 2.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 2.5)
 • Kurs: 1.41
 • Brak typów
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 3.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 3.5)
 • Kurs: 1.13
 • Brak typów
 • Kurs: 5.11
 • Brak typów
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 4.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 4.5)
 • Kurs: 1.03
 • Brak typów
 • Kurs: 9.23
 • Brak typów
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (under 5.5)
Urał Jekaterynburg - FK Ufa (over 5.5)
 • Kurs: 11.83
 • Brak typów
Analizy bukmacherskie
13-07-2019 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.11
Bukmacher:
111 EURO
0
0
oceń analizę

Ural - Ufa to jedno ze spotkań jakie w dniu dzisiejszym zostaną rozegrane w inauguracyjnej kolejce w lidze rosyjskiej. Zespoły te w poprzednim sezonie nie należały do ligowej czołówki i obecnym sezonie ich głównym celem będzie utrzymanie. Biorąc pod uwagę poprzednie rozgrywki jak również formę prezentowaną w meczach przygotowawczych zdecydowanie faworytem w dzisiejszym spotkaniu będą gospodarze. Ural bowiem w poprzednim sezonie był zespołem środka tabeli i sezon zakończył z bezpieczną przewaga nad strefa spadkowa a 3 ostatnie mecze przed rozpoczynającym się sezonem wygrali dodatkowo w każdym z tych spotkaniach potrafili strzelić po 2 bramki Ufa poprzedni sezon zakończyła zaledwie 1 miejsce w tabeli nad strefa spadkowa. Jednym z powodów tak słabej postawy były mecze wyjazdowe z których zdobyli 9 pkt w 15 meczach i tylko 1 zespół w całej stawce był w tej klasyfikacji słabszy. Wyjazdy pozostają najsłabsza strona zespołu z Ufy ponieważ do dzisiejszego spotkania podejda 5 kolejnych wyjazdowych porażkach a bez wygranej w delegacji pozostają już od 17 spotkań.

Autor analizy:scorpio82
13-07-2019 15:30
Typ:
over 1.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwsza kolejka Rosyjskiej Premier Ligi przed nami.W dalekim Jekaterinburgu miejscowy Ural zmierzy się z Ufą.Można powiedzieć,że Derby,bo dzieli te miasta "tylko" 500 km..jak na Rosję to bliska odległość.Dlatego też wyczuwam mecz otwarty na początek sezonu,myslę,że w tym momencie nie będzie jeszcze kalkulacji żadnych tylko drużyny będą chciały się pokazac od początku sezonu z dobrej strony.Dlatego też dam over 1.5 gola w tym meczu.Zazwyczaj stawiam undery w tej lidze,ale patrząc na to własnie,że to początek sezonu i nie wyczuwam murarki w tym spotkaniu,a dwa,że historia meczów tych drużyn pokazuje,że ostatnio bramki wpadają,ostatnie trzy mecze między tymi drużynami to wyniki takie - 2-0,1-1 i ostatni 4-1 dla Ufy,czyli w każdym z tych meczów był over 1.5 gola.Patrząc tez na mecze towarzyskie przed sezonem..kilka dni temu Ufa potrafiła zmiazdzyc 9-1 Insbruck a to znaczy,że jest forma strzelecka.

Autor analizy:Dziadyga
13-07-2019 15:30
Typ:
over 1.5
Kurs:
1.52
Bukmacher:
52 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwsza kolejka Rosyjskiej Premier Ligi przed nami.W dalekim Jekaterinburgu miejscowy Ural zmierzy się z Ufą.Można powiedzieć,że Derby,bo dzieli te miasta "tylko" 500 km..jak na Rosję to bliska odległość.Dlatego też wyczuwam mecz otwarty na początek sezonu,myslę,że w tym momencie nie będzie jeszcze kalkulacji żadnych tylko drużyny będą chciały się pokazac od początku sezonu z dobrej strony.Dlatego też dam over 1.5 gola w tym meczu.Zazwyczaj stawiam undery w tej lidze,ale patrząc na to własnie,że to początek sezonu i nie wyczuwam murarki w tym spotkaniu,a dwa,że historia meczów tych drużyn pokazuje,że ostatnio bramki wpadają,ostatnie trzy mecze między tymi drużynami to wyniki takie - 2-0,1-1 i ostatni 4-1 dla Ufy,czyli w każdym z tych meczów był over 1.5 gola.Patrząc tez na mecze towarzyskie przed sezonem..kilka dni temu Ufa potrafiła zmiazdzyc 9-1 Insbruck a to znaczy,że jest forma strzelecka.Ufa poprzedni sezon zakończyła zaledwie 1 miejsce w tabeli nad strefa spadkowa. Jednym z powodów tak słabej postawy były mecze wyjazdowe z których zdobyli 9 pkt w 15 meczach i tylko 1 zespół w całej stawce był w tej klasyfikacji słabszy. Wyjazdy pozostają najsłabsza strona zespołu z Ufy ponieważ do dzisiejszego spotkania podejda 5 kolejnych wyjazdowych porażkach a bez wygranej w delegacji pozostają już od 17 spotkań.A więc czyżby szykowało się przebudzenie? Ale tak czy siak bramki w tym meczu zdają się być formalnością.Nowy sezon nowe otwarcie.

Autor analizy:jasminawolska35
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl