rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-17 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.61
Bukmacher:
61 EURO
0
0
oceń analizę

Drugi z poniedziałkowych meczów grupy B mistrzostw europy U21. W przypadku „dorosłych” reprezentacji nie byłoby wątpliwości, że to Niemcy byliby zdecydowanymi faworytami i myślę, że w tym przypadku młodzieżówek będzie podobnie. Obie reprezentacje wygrały swoje grupy eliminacyjne, ale od tego czasu, Niemcy prezentują się dużo lepiej. Nasi zachodni sąsiedzi od zakończenia eliminacji wygrali 3 sparingi ze świetnymi rywalami (Anglią, Włochami i Holandią) i zremisowali z Francją. Duńczycy w tym samym okresie potrafili co prawda pokonać Belgów i Francuzów, ale poza tym doznali 4 porażek (z czego od Anglii i Hiszpanii doznali konkretnego łomotu). W ostatnich latach młodzieżówki Niemiec i Danii grały ze sobą dosyć często i mimo że składy młodzieżówek dosyć często się zmieniają, to jednak 3, pewne zwycięstwa Niemców od 2015roku pokazują, kto tu chowa regularnie lepszą młodzież. Myślę, że i teraz Niemcy będą górą, czym otworzą sobie drogę do zwycięstwa w grupie.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl