rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10541 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-20 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.74
Bukmacher:
74 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z meczów 2giej kolejki grupy B młodzieżowych mistrzostw europy. Niemcy swoim inauguracyjnym występem potwierdzili wszystko na co liczyłem przy okazji recenzji ich meczu z Danią. Wskazywałem wtedy, że nasi sąsiedzi dysponują bardzo mocną drużyną dzięki czemu zdominowali grupę kwalifikacyjną, później świetnie wyglądali w sparingach i ostatecznie bardzo łatwo i wyraźnie rozbili Danię na inaugurację, chociaż wydawało się, że będzie ich głównym rywalem w tej grupie. Z drugiej strony Serbowie wyglądają na najsłabszą drużynę grupy B. Już pod koniec eliminacji przyszły słabsze wyniki, później nijaka postawa w sparingach i zwieńczenie w przegranym, inauguracyjnym meczu na euro z Austrią 0:2. Co więcej nie dość, że mecz zakończyli porażką, to kompletnie nic ciekawego w nim nie pokazali, a na dodatek przez 20minut męczyli się grając w 10 po czerwonej kartce. Myślę, że Niemcy spokojnie sięgną tutaj po zwycięstwo, które prawdopodobnie zapewni im już awans do półfinałów.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl