rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10728 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!

Regulamin ogólny serwisu LigaTyperów.pl

1. Rejestrując się, zakładasz konto, z którego będzie można korzystać w serwisie - www.ligatyperow.pl .

2. Każdy użytkownik ma prawo w dowolnym momencie usunąć swoje konto, zgłaszając tę prośbę ze swojego zarejestrowanego e-maila na nasz e-mail - [email protected]

3. W regulaminie serwisu obowiązują regulaminy poszczególnych konkursów, z którymi należy się również zapoznać.

4. W konkursach w naszym serwisie obowiązują nagrody, które można odnaleźć w wyznaczonym do tego miejscu. Ich aktualizacja na kolejny miesiąc obowiązuje ze skutkiem natychmiastowym.

5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celach promocyjnych i marketingowych zgodnie z Ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) przez LigaTyperow.pl . Wyrażam zgodę na otrzymywanie od LigaTyperow.pl informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl